iGostyn.pl reklamy
Wypadki

Zderzenie osobówki z samochodem ciężarowym, ranna kobieta zabrana do szpitala

Zdjęcie: Facebook/OSP JOT Krobia

Do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym doszło w środę, 16 sierpnia 2023 roku na drodze wojewódzkiej 434 w Kuczynie.

16 sierpnia 2023 r. o godzinie 23:10 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Gostyniu otrzymało zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów osobowych w miejscowości Kuczyna. Do zdarzenia zadysponowano JRG Gostyń oraz OSP Krobia. Po dojeździe zastępów i przeprowadzonym rozpoznaniu, stwierdzono zderzenie samochodu osobowego i ciężarowego. Osobie podróżującej samochodem osobowym udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy polegającej na wsparciu psychicznym, opatrzeniu ran oraz stabilizacji odcinka szyjnego kręgosłupa. Po dojeździe na miejsce zdarzenia Zespołu Ratownictwa Medycznego, lekarz podjął decyzję o zabraniu osoby poszkodowanej do szpitala - podaje st. kpt. M. Nyczka, Komendant Powiatowy PSP Gostyń.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący pojazdem ciężarowym 45-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego w trakcie włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem osobowym 62-letniej mieszkance powiatu gostyńskiego, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Kobieta została zabrana do szpitala a zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek.

Działania na miejscu zdarzenia trwały 3h i brały w nich udział zastępy z PSP Gostyń, OSP Krobia, ZRM i policja.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę