iGostyn.pl reklamy
Z policji

Złodziej w rękach policjantów

Zdjęcie: Archiwum
Policjanci z Gostynia zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży drewnianych palet i różnych części z warsztatu samochodowego. Teraz za swoje postępowanie mężczyzna odpowie przed wymiarem sprawiedliwości w warunkach tzw. recydywy.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu wyjaśnili sprawy kradzieży drewnianych palet z terenu jednej z firm mieszczących się w gminie Piaski i wielu różnych części samochodowych z gostyńskiego warsztatu.

 

Śledczy nad sprawą pracowali od chwili uzyskania informacji, że doszło do przestępstwa. Najpierw w gminie Piaski zginęły drewniane palety warte 1200 zł., a później nieznany sprawca w jednym z gostyńskich warsztatów samochodowych ukradł części i akcesoria za ponad 9 tys. złotych. Początkowo sprawy były prowadzone oddzielnie, jednak z biegiem czasu i godzinami wytężonej pracy wszystko wskazywało, że sprawcą tych zdarzeń była ta sama osoba.

 

Prowadzone czynności operacyjne pozwoliły na wytypowanie i zatrzymanie podejrzanego. Sprawcą okazał się 32-letni mieszkaniec powiatu górowskiego. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Za swoje czyny będzie odpowiadał w warunkach tzw. recydywy. Może grozić mu kara pozbawienia wolności nawet 7 lat i sześciu miesięcy.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę