iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Zmarł wieloletni Sekretarz Powiatu Gostyńskiego

Zdjęcie: Facebook/Powiat Gostyński

Nie żyje Leszek Maliński – wieloletni Sekretarz Powiatu Gostyńskiego. Zmarł 6 stycznia 2022 roku po ciężkiej i długiej chorobie.

Leszek Maliński urodził się 4 marca 1965 roku w Poniecu. Był magistrem prawa – ukończył Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1987 roku od stanowiska referenta w Urzędzie Miasta i Gminy Gostyń. Od 1990 roku pracował jako inspektor Oddziału Geodezji i Gospodarki Gruntami Urzędu Rejonowego w Gostyniu.
 
 
Od 1 stycznia 1999 r., wraz z powstaniem samorządów powiatowych, rozpoczął pracę w Starostwie Powiatowym w Gostyniu. Został w nim Naczelnikiem Wydziału Architektury, Budownictwa, Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami a następnie, po przekształceniach wewnątrz urzędu, Naczelnikiem Wydziału Architektury, Budownictwa i Gospodarki Nieruchomościami. 2 czerwca 2005 roku Rada Powiatu Gostyńskiego powołała go na stanowisko Sekretarza Powiatu. Funkcję tę pełnił do ostatnich chwil życia.
 
 
 
W czasie swojej pracy zawsze wykazywał się dużą wiedzą i kompetencjami. Cenił sobie pracę z ludźmi, stanowił merytoryczne oparcie dla pracowników Starostwa. Nawet w czasie długotrwałej choroby, nie rezygnował z aktywności zawodowej.
 
 
Najbliżsi Zmarłego poprosili, by uczestnicy pogrzebu zrezygnowali z zakupu kwiatów, a dobrowolne datki przeznaczyli na leczenie Zuzi Suleckiej ze Smogorzewa – dziewczynki, która potrzebuje 9,5 mln złotych na najdroższy lek świata.
 
 
Aby to zrobić, można wpłacić pieniądze na konto Zuzi - Zuzia kontra SMA(93 2490 1028 3587 1000 0013 7398 – z dopiskiem ,,darowizna Zuzanna Sulecka”) lub wrzucić datek do puszki w czasie uroczystości pogrzebowych.

 

Źródło: Facebook/Powiat GostyńskiTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę