iGostyn.pl reklamy
Gmina Piaski

Zmiana dyrektorów w szkole i przedszkolu

Zdjęcie: http://strona.piaski-wlkp.pl

W roku 2022 Wójt Gminy Piaski ogłosił dwa konkursy na stanowiska dyrektorów placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Piaski.

Pierwszy konkurs ogłoszono na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Piaskach. Z murów tej szkoły odchodzi długoletni pracownik Pani Danuta Piasecka. Pani Piasecka związana była zawodowo ze szkołą w Piaskach przez 38 lat. Najpierw jako nauczyciel tej szkoły, wicedyrektor, a przez ostatnie 5 lat pełniła funkcję dyrektora szkoły. Obecnie odchodzi na zasłużoną emeryturę.
Do ogłoszonego konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Piaskach w terminie wskazanym w ogłoszeniu nie zgłosił się żaden kandydat. W związku z powyższym na podstawie przepisów Prawa Oświatowego Wójt Gminy Piaski powierzył pełnienie obowiązków dyrektora szkoły na rok szkolny 2022/2023 Pani Jolancie Karkos – nauczycielowi tej szkoły.


Drugi konkurs dotyczył Przedszkola Samorządowego z Oddziałami Integracyjnymi w Piaskach. W terminie wskazanym w ogłoszeniu zgłosił się jeden kandydat. Komisja w drodze konkursu wyłoniła na stanowisko Dyrektora Przedszkola Panią Annę Stachowiak, która do dnia objęcia stanowiska pracuje na stanowisku nauczyciela w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Gostyniu.

Źródło: http://strona.piaski-wlkp.plpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę