iGostyn.pl reklamy
Z policji

Zmiany kadrowe w gostyńskiej policji

Zdjęcie: KPP Gostyń
Nastąpiły zmiany kadrowe w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu.

Z dniem 5 stycznia 2021 roku Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu powierzył pełnienie obowiązków Naczelnika Wydziału Prewencji dotychczasowemu Zastępcy Wydziału nadkomisarzowi Marcinowi Dopierale. Nowy naczelnik przejął obowiązki za podinspektora Ireneusza Rolnika, który został przeniesiony do dyspozycji Komendanta Powiatowego Policji w Gostyniu.

 

Nadkomisarz Marcin Dopierała służbę w policji rozpoczął w 1996 roku. Od początku związany jest z gostyńską jednostką policji. Służbę pełnił zarówno w Wydziale Kryminalnym jak i Wydziale Prewencji. W 2013 roku objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji, które zajmował do chwili obecnej.

 

Stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji zostało powierzone aspirantowi sztabowemu Michałowi Kubiakowi, który dotychczas pełnił służbę na stanowisku dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

 

Zmiana również nastąpiła na stanowisku oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Gostyniu. Stanowisko to zostało powierzone aspirant sztabowej Monice Curyk. Dotychczasowy oficer prasowy podkomisarz Sebastian Myszkiewicz awansował na stanowisko dyżurnego KPP w Gostyniu.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę