iGostyn.pl reklamy
Wydarzenia

Znamy gwiazdy tegorocznych Dni Gostynia

Zdjęcie: Facebook/Dzieje się w Gostyniu

Po dwóch pandemicznych latach w końcu wraca święto miasta. Dni Gostynia 2022 będziemy świętować przez trzy dni - w piątek 27 maja, sobotę 28 maja i niedzielę 29 maja. 

Scenę, która tradycyjnie stanie na gostyńskim kartodromie,  opanują kobiety - gwiazdami wieczornych koncertów będą Cleo, Roksana Węgiel – Roxie oraz Sylwia Grzeszczak. 27 i 28 maja zapowiadają się bardzo imprezowo, zarówno w piątek, jak i w sobotę na gostynian i gości czekać będzie kilkugodzinna zabawa taneczna. 29 maja to dzień, którym dedykowany jest najmłodszym w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka.

 

Impreza rozpocznie się w piątek 27 maja, ten wieczór zdominuje Cleo. Laureatka dwóch Superjedynek i dwóch nagród Eska Music Awards, zdobywczyni statuetek na festiwalach TOPtrendy, Lato Zet i Dwójki oraz Polsat SuperHit Festiwal. Poza działalnością muzyczną była uczestniczką lub trenerką w kilku programach rozrywkowych. Artystka stworzyła wiele hitów, do największych zaliczają się „Za krokiem krok”, „Łowcy gwiazd” i „Dom”.

Po występie Cleo scenę przejmie Fat Beat DJ's Team, który rozkręci imprezę klubową. Piątkowa zabawę ma zakończyć się... w sobotę, o godzinie 1 w nocy.

 

Sobota rozpocznie się od prezentacji lokalnych artystów. Na scenie pojawią się gostyńskie grupy taneczne oraz miejscowi muzycy. O godz. 19.00 gostynianie oddadzą scenę zwyciężczyni pierwszej edycji programu The Voice Kids (2018), 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci (2018) oraz 3. edycji programu tanecznego Dance Dance Dance (2021) – Roksanie Węgiel. Roxie to także laureatka Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy (2019). Zachwyciła eurowizyjnym hitem „Anyone I Want To Be”, później największą popularność zdobyły m.in. „Dobrze jest, jak jest”, „Korona” i „Żyj”.

Występ Roxie będzie pierwszym mocnym akcentem sobotniej zabawy, ale zdecydowanie nie ostatnim. Około godz. 21.00 na scenie pojawi się Sylwia Grzeszczak. Większość wydanych przez piosenkarkę singli stało się przebojami, m.in. „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości”, „Pożyczony”, „Księżniczka” i „Tamta dziewczyna”, które zajęły 1. miejsce na liście AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Na koncert Sylwii Grzeszczak zaprasza Ardagh Group, świętująca setną rocznicę powstania gostyńskiej huty szkła.

Sobota także zakończy się imprezą taneczną, tego dnia będziemy się bawić w rytmach disco.

 

Niedziela to już dzień zdecydowanie spokojniejszy, ale pełen zabawy poświęcony najmłodszym, Na kartodromie od piątku będzie stacjonował lunapark, który dostępny będzie również w niedzielę. W programie mamy animacje, zabawy, zajęcia plastyczne i kolorową niespodziankę w sercu naszego miasta.

Źródło: gostyn.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę