iGostyn.pl reklamy
Wydarzenia

Znamy gwiazdy tegorocznych dożynek powiatowych!

Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Gostyniu

Czerwone Gitary oraz De Mono wystąpią podczas tegorocznych dożynek powiatowych, które tradycyjnie odbędą się 15 sierpnia na Świętej Górze. Po raz kolejny zapraszamy na dzień pełen ,,dobrych smaków powiatu”, atrakcji dla najmłodszych, tradycji i dobrej zabawy. Współorganizatorem wydarzenia jest powiat gostyński, gmina Piaski, Kongregacja Oratorium Świętego Filipa Neri w Gostyniu, Centrum Kultury i Biblioteka w Piaskach oraz Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko.

 

Msza święta koncelebrowana, święto plonów, wspólne gotowanie, wiejskie targowisko, stoiska lokalnych firm i organizacji pozarządowych oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci – tak w skrócie zapowiadają się dożynki powiatowe, które pod hasłem ,,Dobre Smaki Powiatu” odbędą się 15 sierpnia na Świętej Górze koło Gostynia. Wśród największych atrakcji postaci z Krainy bajek, niezawodny duet clownów Rupert i Rico w programie: ,,Cyrk przyjechał do miasteczka”, bańkowy zawrót głowy w wykonaniu Inny Biliaievy – finalistki programu ,,,Mam talent” oraz pokaz ptaków drapieżnych.

 

Na deser wystąpią dwie muzyczne gwiazdy, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Czerwone Gitary to zespół, który od prawie 60 lat tworzy przeboje znane szerokiej publiczności. Wieczór zakończy kapela De Mono z charyzmatycznym Andrzejem Krzywym. Mieszkańcy powiatu gostyńskiego będą mogli wspólnie zaśpiewać największe hity zespołu takie jak ,,Jak statki na niebie” czy ,,Znów jesteś ze mną”.

 

Współorganizatorem wydarzenia jest powiat gostyński, gmina Piaski, Kongregacja Oratorium Świętego Filipa Neri w Gostyniu, Centrum Kultury i Biblioteka w Piaskach oraz Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko.

 

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w Gostyniupasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę