iGostyn.pl reklamy
Z policji

Znęcali się nad bliskimi

Dwóch mieszkańców powiatu gostyńskiego, którzy stosowali przemoc domową wobec swoich bliskich otrzymało nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszkania. Funkcjonariusze wykorzystali instrumenty prawne pozwalające na szybkie izolowanie osoby dotkniętej przemocą od agresora, w sytuacji gdy stwarza ona zagrożenie dla życia lub zdrowia domowników.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu zostali zawiadomieni o podejrzeniu popełnienia przestępstwa znęcania się. Po zebraniu materiału dowodowego 56-letni agresor został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut stosowania przemocy fizycznej i psychicznej wobec żony. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny oraz nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

Policjanci zastosowali nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszania oraz zakaz zbliżania się do niego i jego bezpośredniego otoczenia wobec 25-latka, który znęcał się nad matką. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, ubliżał i groził pozbawieniem życia swojej matce. Wobec mężczyzny toczy się postępowanie karne.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę