iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Zobacz, jak działa kieszonkowiec! Udana akcja gostyńskich policjantów (wideo)

Zdjęcie: KPP Gostyń
Gostyńscy policjanci najpierw wytypowali, a później zatrzymali mężczyznę, który wykorzystując chwilową nieuwagę starszej kobiety, podczas zakupów w sklepie, ukradł z jej torebki portfel z pieniędzmi. Jak się okazało mężczyzna był już wcześniej notowany za kradzieże i oszustwa.

31 lipca w jednym z marketów w Gostyniu starszy mężczyzna wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonej z otwartej torebki, która miała zawieszoną na ramieniu ukradł portfel z zawartością pieniędzy.

- Zaangażowanie dzielnicowego oraz wnikliwa praca policjantów operacyjnych gostyńskiej jednostki policji pozwoliła na wytypowanie złodzieja. i zatrzymanie w tej sprawie 64-letniego mężczyzny. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali go w miejscu zamieszkania w Kostrzynie Wlkp. - informują gostyńscy mundurowi.

 

64-latek usłyszał zarzut kradzieży i poddał się dobrowolnie karze. Mężczyzna zwrócił pieniądze, które ukradł. Jeszcze tego samego dnia policjanci przekazali je pokrzywdzonej kobiecie. Jak się okazało 64-latek był już wcześniej notowany za kradzieże i oszustwa.

Po wykonaniu z zatrzymanym czynności procesowych został on przekazany funkcjonariuszom ze Śremu, jak się okazało tam również dokonał kradzieży.

 

- Ta sytuacja pokazuje, jak ostrożnym należy być podczas robienia zakupów. Kieszonkowcy wykorzystują nawet najmniejszy moment nieuwagi swojej ofiary, nie odpuszczają nadarzającym się okazjom, które niestety często sami stwarzamy - dodają gostyńscy policjanci.

 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę