iGostyn.pl reklamy
Rekrutacja 2024

ZSP3 - kwalifikacje stanowiące przepustkę do przyszłości!

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II to jedna z wiodących szkół technicznych i branżowych Powiatu Krotoszyńskiego, która kształci fachowców w wielu zawodach. Placówka wyposaża uczniów w kwalifikacje, stanowiące przepustkę do przyszłości.

Profesjonalna, dobrze wykwalifikowana kadra szkoły przekazuje z pasją swoją wiedzę i umiejętności. Szkoła oferuje wykształcenie adekwatne do zapotrzebowania lokalnego, krajowego i europejskiego rynku pracy. Placówka cieszy się szacunkiem i zaufaniem w środowisku naszego regionu.

 

DZIEŃ OTWARTY W ZSP 3

19 KWIETNIA 2024 r.

 

Działamy Praktycznie! Działamy z Pasją!

 

 

 ATUTY SZKOŁY: 

Współpraca zagraniczna z Niemcami, Portugalią i Włochami w zakresie praktyk i staży zawodowych dla uczniów i absolwentów, realizowane projekty unijne m.in. Erasmus+ dla młodzieży i nauczycieli, Czas Zawodowców Bis, Cyfrowa Szkoła Wielkopolska, oraz to, iż jest od wielu lat ośrodkiem egzaminacyjnym w wielu zawodach.

 

 PARTNERZY SZKOŁY: 

Krotoszyńska Izba Rzemieślnicza, Mahle Polska sp. z o. o., Hotel-Restauracja Wawrzyniak, Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu, Bolsius Polska Sp. z o. o., Bistro cafe & tapas, Akademia Kaliska. Szkoła stawia na współdziałanie i partnerstwo.

Solidną naukę zawodu potwierdza bardzo wysoka zdawalność na egzaminach zawodowych. Szkoła cieszy się wielką popularnością wśród uczniów, a absolwenci są fachowcami poszukiwanymi na rynku pracy.

 

 OFERTA KSZTAŁCENIA NA ROK SZKOLNY  2024/2025

 TECHNIKUM NR 3 

 

  • TECHNIK ELEKTRYK – montuje, naprawia, obsługuje, konserwuje instalacje i urządzenia elektryczne i elektroniczne, wykonuje przyłącza energetyczne, naprawia silniki elektryczne, naprawia uszkodzone rozdzielnie energii elektrycznej.

Praca: energetyka, zakłady produkcyjne i naprawcze, firmy rzemieślnicze, budowa nowych obiektów, własna działalność gospodarcza.

 

  • TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH z innowacją kosmetologiczną – wykonuje zabiegi pielęgnacyjne włosów, wykonuje strzyżenie i koloryzację włosów, zajmuje się stylizacją fryzur, wykonuje farbowanie brwi i rzęs, przedłuża i zagęszcza włosy, wykonuje keratynowe prostowanie włosów, wykonuje trwałą ondulację, wykonuje profesjonalny makijaż i zdobi paznokcie.

Praca: salony fryzjerskie, salony kosmetyczne, salony odnowy biologicznej, własna działalność gospodarcza.

 

 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 

  • operator obrabiarek skrawających
  • mechanik pojazdów samochodowych
  • fryzjer
  • kucharz
  • kelner
  • sprzedawca
  • elektryk
  • inne zawody ujęte w klasyfikacji zawodów szkolnictwa branżowego w oddziałach wielozawodowych

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3

im. Jana Pawła II

63-700 Krotoszyn, ul. Zdunowska 81

tel. 62 725 23 48, tel. 572 715 167

e-mail: sekretariat@zsp3.com.pl

 

                    

 

 

Źródło: *Artykuł sponsorowanyTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


BRANŻOWA SZKOŁA

LICEUM KOŁŁĄTAJ

ZSTE OSTRÓW

ZSP KOŹMIN
zamów reklamę